Online: 1

Pasja, hobby, przyjemność ale przede wszystkim radość tworzenia!

Aktualności

Gdzie można mnie spotkać z kwiatami w najbliższym czasie?

30 maja - 3 czerwca 2016, Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - na terenie skansenu odbędzie się wielodniowa impreza: XIX Ginące zawody i umiejętności. Na moim stoisku będzie można zobaczyć prezentację wykonywania kwiatów z bibuły, spróbowac samemu oraz nabyć wiosenne kwiaty i bukiety. Zapraszam serdecznie. Więcej informacji na stronie muzeum.

To już za nami

Od 17 do 22 marca 2016 roku na zielonogórskim deptaku odbędzie się jarmark wielkanocny "Kraszanka". Stoiska rękodzielników ustawione są pod samym ratuszem. Zapraszam w czwartek, piątek i sobotę. Więcej informacji na stronie Zielonogórskiego Ośrodka Kultury.

13 marca 2016 (niedziela), Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze - na terenie skansenu odbędzie się przed- wielkanocny jarmark, nawiązujący do tradycji wileńskich - KAZIUKI. Na moim stoisku będzie można złożyć sobie palmę z kwiatów bądź nabyć takowe do palmy. Ponadto wystawiam krokusy, żonkile, kaczeńce a także wielkanocne jaja. Festyn potrwa od 11.00 do 16.00. Program sceniczny, wielu rękodzielników, tradycyjna kuchnia. Zapraszam serdecznie. Więcej informacji na stronie muzeum.

Aktualizacja:  11.04.2016
Copyright © 2007-2016 by Świat Ozdób   |  Polityka Prywatności i Wyłączenie Odpowiedzialności
Współpraca  |   Przewodnik po Berlinie  |   Stajnia Rajdowa Geronimo
 
stat4u